ANNE BULUŞMALARI
FATMA KAKAÇOĞLU
@milkandmom

FATMA KAKAÇOĞLU

Buraya tıkladığınıza göre beni tanımıyor ve merak ediyor olmalısınız; o zaman başlayayım. 1984 doğumluyum, evli ve iki çocuk annesiyim.Üniversite eğitimimden sonra o zamanlar müstakbel eşimin peşinden Londra’ya gittim, boş durmayıp City Üniversitesi’nde pazarlama ve liderlik üzerine eğitimler aldım.Türkiye’ye döndüğümde uluslararası bir firmada bir zamanlar asıl mesleğim olan satınalma pozisyonunda çalıştım.İngiltere asıllı bir firmadan koçluk eğitmeni eğitimi aldım ve şirket içi eğitimler verdim.Bu denli kariyer odaklı iken birden hayatımıza bir bal damladı, Efe geldi ve ben anne oldum…Hani lisede evlenmeye,çocuk sahibi olmaya meraklı kızlar vardır ya,işte ben onlardan biriydim; anne olmak için yaratılmıştım ve 2012 yılında, evlendikten iki sene sonra o muhteşem ünvana sahip oldum.
O dönemde açtığım instagram hesabım ikinci kez anne olmam ve Ege’me kavuşmamla birlikte büyüdü.Bir baktım ki çocuklarımı kendi çocukları gibi benimseyen, merak eden, sürekli görmek isteyen, gerçekten takip eden on binler var.
Ege doğmadan önce başlayan çalışma arzum doğumundan ilham alarak “milkandblack” markasına dönüştü. 2016 yılından bu yana stil sahibi anneler için sadece siyah beyaz desenlerde tasarım yapıp %100 pamuk bebek battaniyesi üretimi yapıyorum.Bilgisayar başında tasarladığım desenlerin bebekler uyurken onları sardığını düşünmek en büyük motivasyon kaynağım.
Şu anda Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine yüksek lisans yapıyorum,markama ve çalıştığım markalara katma değer yaratmak ve kendi farkımı ortaya koymak için durmadan çalışıyorum.

@milkandmom