ANNE BULUŞMALARI
TUĞBA BAŞYİĞİT BABAOĞLU
@dinamikanne

TUĞBA BAŞYİĞİT BABAOĞLU

Blogger / Gazete ve Dergi Yazarı

Anne olunca hayatı dönüşen kadınlardan… “İlk kızım Mina doğdu ben doğdum, ikinci kızım Ela doğdu ben tam oldum” diyor. Kızlarının doğumu İle birlikte müşteri direktörü olarak çalıştığı Türkiye’nin en büyük global medya planlama ajansında çalışmaya ara veriyor. Dinamikanne olduğu için de duramıyor ve proje ortağı olduğu mecralar ile iş geliştirmeye devam ediyor.

12 yıllık profesyonel medya geçmişi ile markalara danışmanlık veriyor.

Oyun Doğada mottosu İle çocuklarını büyütüyor ve tüm çocuklara katkı olmak için sosyal medyada “Oyun Doğada” başlığı altında doğa içinde etkinlikler düzenliyor.

Türkiye’nin ilk ve tek Orman Okulu’nun proje ortağı olarak çocuklara ormanın içinde doğa ve köy hayatı deneyimletiyor.

İstanbul Kamp’ın proje ortağı olarak masal kampları, aile kampları ve baba & çocuk kampları düzenliyor.

Show TV’de bir dönem kendi çocukları ile yaptığı “Dinamikanne ile Ela Mina Macerası” isimli mini programında çocuklarla yapılabilecek aktiviteleri sundu.

Şu anda aktif olarak; “Dinamikanne ile Masal Tadında” başlığı altında çeşitli mecralarda annelere ilham veren konular İle ilgili yazılar yazıyor ve röpörtajlar yapıyor.

Gazetede; Posta gazetesinin anne bebek eki yazarı,

Dergide; Anne&Bebek Dergisi’nde röpörtajlar yapıyor,

Dijitalde; www.minionmag.com’da proje ve içerik ortağı,

dinamikanne.com’da hayatından kesitleri paylaşıyor.

Kendisini hayalperest olarak tanımlıyor ve bu dünyanın ancak her şeyi “aşk”la yapan kişiler sayesinde güzelleşeceğini ve bunun yolunun da mutlu geçirilmiş bir çocukluktan geçtiğini düşünüyor.

@dinamikanne