212 AVM
20 Temmuz 2019

212 AVM
20 Temmuz 2019

Parents Anne Buluşmaları 212 Outlet İstanbul AVM’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları yirminci durağında 212 Outlet İstanbul AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın yirmincisi 20 Temmuz 2019 tarihinde 212 Outlet İstanbul AVM’de gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

BabySpasmyl bebeklerde infantil kolik hakkında bilinmeyenlere değindi

Etkinlik BabySpasmyl sponsorluğunda, Blogger Senem Uysal (@to_be_semy) ve Uzm. Dr. Başak Namdar Çelikkan’ın katıldığı ilk oturum ile başladı. Dikkat çekici oturumda infantil koliğin ne olduğu, ne zaman doktora başvurulması gerektiği ve tedavi yöntemleri hakkında değerli bilgiler verildi.

Bambino biberon seçerken dikkat edilmesi gerekenleri anlattı

Sağlıklı bebekler ve mutlu anneler için “Her yeni doğan bebek yeni bir dünya” düşüncesini benimseyen ve 50. yılını geride bırakan Bambino etkinliğin ikinci oturumuna sponsor oldu. Blogger Pelin Özcan (@pelinozcannnn)’ın biberon seçerken dikkat edilmesi gerekenler hakkındaki sorularını Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Muhammet Altiti yanıtladı. Keyifli geçen oturumda cam biberon ve pp biberonun avantajları ve dezavantajları, biberon seçerken hacmin, başlığın ve şeklin önemi, biberon sterilizasyonu konularına dikkat çekildi.

Aptamil’den bebeğinizi hayata hazırlama sürecine dair ipuçları

Etkinliğin üçüncü oturumu bebeklerin hayata hazırlık sürecine dikkat çeken Aptamil sponsorluğunda gerçekleşti. Blogger Kadriye Altınbaşak (@kadriyealtinbasak) ve Uzman Psikolog Ezgi Eyüboğlu’nun buluştuğu sohbette, Dr. Eyüboğlu bebekleri hayata hazırlamanın yollarını, çocuklarda dışarıda geçirilen zamanın önemini, çocuklar ve teknolojik aletler arasındaki ilişkinin önemli noktalarını anlattı.

Makarna (vedahafazlası) Lütfen, ek gıdaya geçerken panikleyen annelere seslendi

Blogger Aysun Turan (@mutlucocukoyunlari)’ın ek gıdaya geçiş süreci ile ilgili sorularını Gıda Müh., Yazar Tuğba Bayburtluoğlu’na yönelttiği oturumda bu süreçte dikkat edilmesi gerekenler, tercih edilmesi gereken besinler ve iştahsız bebeklere çözüm önerileri gibi pratik bilgiler paylaşıldı.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

212 Outlet İstanbul AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar.