212 AVM
7 ŞUBAT 2018

212 AVM
7 ŞUBAT 2018

Parents Anne Buluşmaları 212 AVM’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları beşinci durağında 212 AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın beşincisi 7 Şubat 2018 tarihinde 212 AVM’de gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Sebamed bebek cildine dikkat çekti

Programın ilk oturumunda blogger Özge Yazıcı (@ozgeeeyazici) Omega Pharma Medikal Danışmanı Dr. Orkan Karaca’ya bebek cildine uygun ürün kullanımına dair sorular sordu. Dr. Karaca geniş deneyimleriyle aynı zamanda dinleyici annelerin de sorularını yanıtladı.

Wee Baby emzirme hakkında bilgilendirdi

Wee Baby, anneleri emzirme konusunda bilinçlendirmek için blogger Nur Parlak (@pembekurdeleli) ve Bahçeci Tüp Merkezi’nden Op. Dr. Müstecep Kavrut’u bir araya getirdi. Dr. Kavrut annelerin emzirme hakkında merak ettiği sorularını yanıtladı.

KVA Çocuk’tan güzel hayaller kurduran öneriler

212 AVM’deki etkinliğin üçüncü oturumu KVA Çocuk Yayınları sponsorluğunda gerçekleşti. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt)’un “Büyümenin getirdiği sorunlar ve hayallerin peşinden gitmek” başlığındaki sorularını “Zürafa Pupa” ve “Şans” kitaplarının yazarı Zeynep Birsin yanıtladı.

EFA çocuklarda doğru beslenme üzerine önemli bilgiler verdi

Balık yağı ürünleri geliştiren Sifar programın dördüncü oturumuna EFA – VIT ürünleri ile sponsor oldu. Blogger Şule Alkış (@sulealkis) çocuklarda doğru beslenme ile ilgili önemli noktalara dikkat çeken sorular sordu, Diyetisyen Sena Yazıcı detaylı olarak yanıtladı. 

Arnica çocukları mikroplardan nasıl korunacağını anlattı

Son oturumda blogger Amine Kamburoğlu (@bohemother) Arnica sponsorluğunda, Medical Park Bahçelievler Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Gülgün Dilek Arman’a çocukları evde mikroplardan korumanın yolları ile ilgili sorular sordu. Katılımcıların sorularını da yanıtlayan Dr. Dilek ile çok keyifli bir sohbet gerçekleşti.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

212 AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki standlarında ürünleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar.