Akyaka Park
26 Aralık 2018

Akyaka Park
26 Aralık 2018

Parents Anne Buluşmaları Akyaka Park AVM’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları on dördüncü durağında Akyaka Park AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın on dördüncüsü 26 Aralık 2018 tarihinde Akyaka Park AVM’de gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Wee Baby bebeği anne sütüyle beslemeyi sürdürme konusunda bilgilendirdi

“Akıllı tercihler, mutlu bebekler” diyerek anneler ve bebeklerinin çeşitli ihtiyaçlarına çözümler sunan Wee Baby, ilk oturumda anneleri, bebeği anne sütüyle beslemeyi sürdürme konusunda bilinçlendirmek için Blogger Melek İçmeli (@melekicmeli) ve Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzm. Dr. Serap Ata’yı bir araya getirdi. Dr. Ata annelerin anne sütü ve emzirme hakkında merak ettiği sorularını yanıtladı, anne sütünün bebeğe katkılarından, göğüs pompası, biberon ve emzik kullanımından bahsetti.

Probar Multikids probiyotikler, vitaminler ve minerallerin önemini belirtti

İçerdiği mineral, vitamin ve probiyotiklerle sağlığımızı doğal yollardan koruyan ve bağışıklığımızı destekleyen Probar Multikids sponsorluğunda gerçekleşen ikinci oturumda Blogger Ece Kumkale (@hassasanne), Ürün Müdürü Esma Orhan’a probiyotikler hakkında sorular sordu. Katılımcıların da sorularını yönelttiği bilgilendirici oturumda Sn. Orhan, probiyotiklerin sağlığımıza ve bağışıklığımıza olan faydalarına, okul döneminde probiyotiklerin önemine değindi.

VM Medical Park Pendik Hastanesi bebeklerde görülen kalp hastalıklarını anlattı

Uzman hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile herkes için ayrıcalıklı sağlık hizmeti sunan VM Medical Park Pendik Hastanesi etkinliğin üçüncü oturumuna sponsor oldu. Blogger Ayşe Eda Öztürk (@ayseedaozturk)’ün bebeklerde görülen kalp hastalıkları ile ilgili sorduğu sorularını Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Dr. Murat Şahin yanıtladı. Dr. Şahin, bebeklerde kalp sağlığı ile ilgili dikkat edilmesi gerekenleri vurguladı.

Çocuklu Dünya bebeklerde uyku ve uyku sorununun çözümlerine değindi

0-6 yaş çocukları tüm yönleriyle geliştirmeyi hedefleyen Çocuklu Dünya sponsorluğunda gerçekleşen son oturumda, blogger Begüm Turan (@begumturan), Cocukludunya.com Uzmanı, Uyku Danışmanı Lesli Maya’ya bebeklerde uyku ve uyku sorunu çözümleri ile ilgili sorular sordu.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Akyaka Park AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar.