ANATOLİUM MARMARA AVM
31 AĞUSTOS 2019

ANATOLİUM MARMARA AVM
31 AĞUSTOS 2019

Parents Anne Buluşmaları Anatolium Marmara AVM’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları yirmi birinci durağında Anatolium Marmara AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın yirmi birincisi 31 Ağustos 2019 tarihinde Anatolium Marmara AVM’de Blogger Ece Kumkale (@hassasanne) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Aptamil’den bebeğinizi bağışıklık sistemini nasıl destekleyeceğinize dair önemli ipuçları

Etkinliğin ilk oturumu bebeklerin bağışıklık sistemine dikkat çeken Aptamil sponsorluğunda gerçekleşti. Blogger Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt) ve Emzirme Uzmanı Deniz Kırmızı’nın buluştuğu sohbette, anne sütünü arttırmanın yolları, bebeklerin bağışıklığını desteklemede anne sütünün önemi ve faydaları anlatıldı.

Bambino biberon seçerken dikkat edilmesi gerekenleri anlattı

Sağlıklı bebekler ve mutlu anneler için “Her yeni doğan bebek yeni bir dünya” düşüncesini benimseyen ve 50. yılını geride bırakan Bambino etkinliğin ikinci oturumuna sponsor oldu. Blogger Tuğba Yalçın (@ruzdelav)’ın biberon seçerken dikkat edilmesi gerekenler hakkındaki sorularını Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Muhammet Altiti yanıtladı. Keyifli geçen oturumda cam biberon ve pp biberonun avantajları ve dezavantajları, biberon seçerken hacmin, başlığın ve şeklin önemi, biberon sterilizasyonu konularına dikkat çekildi.

Makarna (vedahafazlası) Lütfen, ek gıdaya geçerken panikleyen annelere seslendi

Blogger Şebnem Seçkiner (@sebnemseckiner)’in ek gıdaya geçiş süreci ile ilgili sorularını Gıda Müh., Yazar Tuğba Bayburtluoğlu’na yönelttiği oturumda bu süreçte dikkat edilmesi gerekenler, tercih edilmesi gereken besinler ve iştahsız bebeklere çözüm önerileri gibi pratik bilgiler paylaşıldı.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Anatolium Marmara AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar.