Aqua Florya AVM
20 Mart 2019

Aqua Florya AVM
20 Mart 2019

Parents Anne Buluşmaları Aqua Florya AVM’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları on yedinci durağında Aqua Florya AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın on yedincisi 20 Mart 2019 tarihinde Aqua Florya AVM’de gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Wee Baby biberon ile beslenme ve emzik kullanımı konusunda bilgilendirdi

“Akıllı tercihler, mutlu bebekler” diyerek anneler ve bebeklerinin çeşitli ihtiyaçlarına sağlıklı ve kaliteli çözümler sunan Wee Baby, ilk oturumda anneleri, biberon ile beslenme ve emzik kullanımı konusunda bilinçlendirmek için Blogger Şebnem Seçkiner (@sebnemseckiner) ve Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzm. Dr. Muhammet Altiti’yi bir araya getirdi. Dr. Altiti annelerin biberon ile beslenme ve emzik kullanımı hakkında merak ettiği sorularını yanıtladı, biberon ve emzik seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerden, biberon ve emzik kullanımından ve temizliğinden, BPA’dan bahsetti.

Johnson’s Baby ile bebek bakımında %100 iyilik

%100 iyilik mottosuyla, baştan aşağı yenilenen Johnson’s Baby; boya, sülfat ve ftalat içermeyen ürün ailesiyle etkinliğin ikinci oturumuna sponsor oldu. Blogger Nur Parlak (@pembekurdeleli)’nin bebeklerin saç ve cilt bakımı konusunda sorduğu soruları Johnson’s Marka Müdürü Volkan Ramazan yanıtladı.

Tay Danışmanlık’tan bakıcı bulma ve çalıştırma süreci için ailelere öneriler

2005 yılından beri bakıcı bulma konusunda yüzlerce aileye dürüst ve güvenilir hizmet veren Tay Danışmanlık sponsorluğunda gerçekleşen üçüncü oturumda, Blogger Ece Kumkale (@hassasanne), Tay Bakıcı Danışmanlık Firma Kurucusu Tuba Kavak’a bakıcı bulma ve çalıştırma süreci ile ilgili sorularını yöneltti. Sn. Kavak, bakıcı seçme ve işe başlatma süreci hakkında çok değerli önerilerde bulundu.

Baby Goat keçi sütü ve keçi sütünün faydalarını anlattı

Keçi sütünün beslenmedeki önemi ve faydalarının anlatıldığı etkinliğin dördüncü oturumu, keçi sütü bazlı bebek sütü markası olan Baby Goat sponsorluğunda Blogger Ayşe Eda Öztürk (@ayseedaozturk) ve Gıda Mühendisi Ve İşletme Mesul Müdürü Rana Agalday’ın katılımıyla gerçekleşti.

Orzaks Ocean Propolis Yeşil Brezilya Propolisi ve faydalarına değindi

Oldukça keyifli ve bilgilendirici geçen etkinliğin son oturumuna sponsor olan Orzaks Ocean Propolis, Yeşil Brezilya Propolisine ve faydalarına değindi. Özellikle çocuk sağlığında propolisin faydalarının vurgulandığı oturumda, Blogger Gülşah Mutlu (@gullsahmutlu)’nun sorularını Ürün Müdürü İrem Turan yanıtladı.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Aqua Florya AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar.