BEYLİKDÜZÜ MİGROS AVM
28 EYLÜL 2019

BEYLİKDÜZÜ MİGROS AVM
28 EYLÜL 2019

Parents Anne Buluşmaları Beylikdüzü Migros AVM’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları yirmi ikinci durağında Beylikdüzü Migros AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın yirmi ikincisi 28 Eylül 2019 tarihinde Beylikdüzü Migros AVM’de gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Aptamil’den bebeğinizin bağışıklık sistemini nasıl destekleyeceğinize dair önemli ipuçları

Keyifli etkinlik, bebeklerin bağışıklık sistemine dikkat çeken Aptamil sponsorluğunda gerçekleşen ilk oturum ile başladı. Blogger Pınar Dönmez (@pinardonmez_) ve Beslenme Ve Diyet Uzmanı Gülce Onur’un buluştuğu sohbette, anne sütünü arttırmanın yolları, bebeklerin bağışıklığını desteklemede anne sütünün önemi ve faydaları anlatıldı.

Adım Adım’dan tuvalet eğitimi hakkında faydalı bilgiler

Etkinliğin ikinci oturumu, 0-4 yaş çocuklar ve ebeveynleri için aylık eğitim ve gelişim seti ürünleri ile öne çıkan Adım Adım sponsorluğunda gerçekleşti. Blogger Nur Parlak (@pembekurdeleli)’nin tuvalet eğitimi hakkındaki sorularını Çocuk Gelişimi Uzmanı Ve Oyun Terapisti İdil Şengöz Tosun yanıtladı. Sn. Tosun, tuvalet eğitimine başlamanın yolları ve bu süreçte dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili önemli ipuçları verdi.

Alerji İle Yaşam Derneği modern çağın salgını alerjiye dikkat çekti

Etkinliğin üçüncü oturumuna başta çocuklar olmak üzere tüm alerji hastalarının hayat kalitesini arttıracak proje ve faaliyetler geliştirmeyi amaçlayan Alerji İle Yaşam Derneği sponsor oldu. Blogger Ece Kumkale (@hassasanne)’nin alerji belirtileri, çocuklarda en sık görülen alerjik hastalıklar, besin alerjisinin teşhisi başlıklarındaki sorularını Alerji İle Yaşam Derneği Başkanı Özlem Ceylan yanıtladı ve alerjik çocuk sahibi ailelere önerilerde bulundu.

Nest&Rest dijital beslenmeyi anlattı

Çocuk atölyeleri, parti organizasyonları, ebeveyn seminerleri gibi hizmetleri bulunan Nest & Rest sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğin son oturumunda, Blogger Aysun Turan (@mutlucocukoyunlari) ve Nest&Rest Atölye’den Birsu Şentürk bir araya geldi. Oturumda, teknoloji ve ekranların doğru kullanımı, çocuklar için doğru ekran süresi, teknoloji bağımlılığı ve bilgisayar oyunları gibi konularda pratik bilgiler paylaşıldı.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Beylikdüzü Migros AVM’nin sıcak ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar. Dijital Yıldızlar ekibi tarafından çocuklar için düzenlenen Uzay ve Yıldızlar Atölyeleri ise etkinliğe ayrı bir renk kattı.