CANPARK
7 ARALIK 2017

CANPARK
7 ARALIK 2017

Parents Anne Buluşmaları Canpark’ta

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları üçüncü durağında Canpark AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın üçüncüsü 7 Aralık 2017 tarihinde geniş bir katılımla Canpark AVM’de gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Sebamed bebek cildine dikkat çekti

Programın ilk oturumunda blogger Nur Parlak (@pembekurdeleli) Omega Pharma Medikal Danışmanı Dr. Orkan Karaca’ya bebek cildine uygun ürün kullanımına dair sorular sordu. Dr. Karaca geniş deneyimleriyle aynı zamanda dinleyici annelerin de sorularını yanıtladı.

KVA Çocuk’tan yaratıcılığı geliştirmek için öneriler

Canpark AVM’deki etkinliğin ikinci oturumu KVA Çocuk Yayınları sponsorluğunda gerçekleşti. Blogger Saadet Algan’ın (@saadetalgan) “Çocuklarda Hayal Gücü ve Yaratıcılığı Geliştirme” başlığındaki sorularını DBE’den Klinik Psikolog Cemre Soysal yanıtladı.

Arnica çocukları mikroplardan nasıl korunacağını anlattı

Üçüncü oturumda blogger Melek İçmeli (@melekicmeli) Arnica sponsorluğunda, Medical Park Bahçelievler Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Gülgün Dilek Arman’a çocukları evde mikroplardan korumanın yolları ile ilgili sorular sordu.

Bee’o propolis mucizesini anlattı

Programda Bee’o Arı Ürünleri sponsorluğunda ve Tansu Avcı’nın (@psk.tansuavci) moderatörlüğünde gerçekleşen “Propolisin Çocuk Sağlığı ve Beslenmesi Açısından Önemi” başlıklı oturumda Avcı, sorularını Bee’O Propolis Kurucu Ortağı Gıda Yük. Müh. Aslı Elif Tanuğur’a sordu.

Wee Baby emzirme hakkında bilgilendirdi

Katılımcılar arasında emziren annelerin yoğunlukta olduğu programda Wee Baby anneleri emzirme konusunda bilinçlendirmek için kendisi de emziren bir anne olan blogger Begüm Turan (@begumturan) ve Bahçeci Tüp Merkezi’nden Op. Dr. Müstecep Kavrut’u bir araya getirdi. Dr. Kavrut annelerin emzirme hakkında merak ettiği sorularını yanıtladı.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Canpark AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki standlarında ürünleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar.