CANPARK AVM
30 KASIM 2019

CANPARK AVM
30 KASIM 2019

Parents Anne Buluşmaları Canpark AVM’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları yirmi dördüncü durağında Canpark AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın yirmi dördüncüsü 30 Kasım 2019 tarihinde Canpark AVM’de Blogger Ece Kumkale (@hassasanne) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Aptamil’den çocukları hayata hazırlamanın yolları

Etkinliğin ilk oturumu, annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil sponsorluğunda başladı. Blogger Ece Dündar (@40kilonasilgider) ve Uzm. Psikolog Ezgi Eyüboğlu’nun buluştuğu sohbette, çocukların dışarıda vakit geçirmesinin önemi, çocuk gelişimini destekleyen oyunlar, anne ve babaların çocuk gelişimindeki yeri konularına dikkat çekildi.

Woolnat çok merak edilen merino yün hakkında bilgiler verdi

Etkinlik, üstün kalite işçilik ve titizlik ile sağlıklı ve doğal kıyafetler üreten Woolnat sponsorluğundaki ikinci oturum ile devam etti. Merino yünün avantajlarının dikkat çektiği sohbette, Blogger Tuğba Yalçın (@ruzdelav) ve Marka İletişim Uzmanı Duygu Boran buluştu.

Nest&Rest dijital beslenmeyi anlattı

Çocuk atölyeleri, parti organizasyonları, ebeveyn seminerleri gibi hizmetleri bulunan Nest & Rest sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğin son oturumunda, Blogger Buket Özyer (@buketozyer) ve Nest&Rest Atölye’den Birsu Şentürk bir araya geldi. Oturumda, teknoloji ve ekranların doğru kullanımı, çocuklar için doğru ekran süresi, teknoloji bağımlılığı ve bilgisayar oyunları gibi konularda pratik bilgiler paylaşıldı.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Canpark AVM’ın sıcak ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar. Dijital Yıldızlar ekibi tarafından çocuklar için düzenlenen algoritma ve kodlama atölyeleri ise etkinliğe ayrı bir renk kattı.