CAPACITY AVM
28 ARALIK 2019

CAPACITY AVM
28 ARALIK 2019

Parents Anne Buluşmaları Capacity AVM’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları yirmi beşinci durağında Capacity AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın yirmi beşincisi 28 Aralık 2019 tarihinde Capacity AVM’de Blogger Kadriye Altınbaşak (@mutfakta_bebek_var) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Aptamil ile kış aylarında anne sütü ve bağışıklığın önemi

Etkinliğin ilk oturumu, annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil sponsorluğunda başladı. Blogger Enise Gülşah Yılmaz (@eniselives) ve emzirme ve bebek hemşiresi Deniz Kırmızı’nın buluştuğu sohbette, emzirme, anne sütünün önemi ve kış aylarında anne sütünün bebeklerin bağışıklığını desteklemesindeki yeri konularına dikkat çekildi.

U Green Clean bebeklerde sağlıklı temizlik hakkında bilgiler verdi

Etkinlik, ekolojik sertifikalı doğa dostu temizlik ürünleri üreten U Green Clean sponsorluğundaki ikinci oturum ile devam etti. Bebeklerde sağlıklı temizliğin önemine dikkat çekilen sohbette, Blogger Kadriye Altınbaşak (@mutfakta_bebek_var) ve Ar-Ge Şefi Filiz Sürmeli buluştu.

Nest&Rest dijital beslenmeyi anlattı

Çocuk atölyeleri, parti organizasyonları, ebeveyn seminerleri gibi hizmetleri bulunan Nest & Rest sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğin son oturumunda, H. Beyza Bulut (@hbeyzabulut) ve Nest&Rest Atölye’den Birsu Şentürk bir araya geldi. Oturumda, teknoloji ve ekranların doğru kullanımı, çocuklar için doğru ekran süresi, teknoloji bağımlılığı ve bilgisayar oyunları gibi konularda pratik bilgiler paylaşıldı.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Capacity AVM’ın sıcak ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar. Dijital Yıldızlar ekibi tarafından çocuklar için düzenlenen algoritma ve kodlama atölyeleri ise etkinliğe ayrı bir renk kattı.