#EVDE 1
31 MART 2020

#EVDE 1
31 MART 2020

Parents Anne Buluşmaları evde

Parents Dergisi, bu kez canlı yayınla anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları yirmi sekizinci durağında canlı yayınla evde gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın yirmi sekizincisi 31 Mart 2020 tarihinde Blogger Kadriye Altınbaşak (@mutfakta_bebek_var) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan proje bu kez evde kal kampanyası dahilinde blogger anneler ve değerli uzmanları canlı yayınla annelerle buluşturdu.

Aptamil’den çocukları hayata hazırlamanın yolları

Etkinliğin ilk oturumu annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil sponsorluğunda “Bugünlerde Bebek Beslenmesi ve Bağışıklığın Önemi” konulu söyleşiyle başladı.  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Aylin Şimşek konu ile ilgili önemli bilgileri canlı yayında annelere aktarırken, merak edilen soruları yanıtladı. 

Otribebe’den hep rahat nefes

Bebeklerin her zaman rahat nefes almasını amaç edinen Otribebe sponsorluğunda gerçekleşen ikinci oturumda Ece Vahapoğlu, Anne ve Bebeklerde Rahat Nefesin Önemi konusunda değindi. Aktardığı bilgilerle nefes hakkında önemli detaylara değinen Ece Vahapoğlu annelerden gelen soruları yanıtlayarak merak edilen bilgileri annelere aktardı.

New life ile bağışıklığı desteklemek hakkında önemli bilgiler

Türkiye’nin önde gelen inovatif gıda takviye markası New life sponsorluğunda Uzm. Dyt. Sena Yazıcı “Bağışıklığı Gıda Takviyeleri ile Desteklemek” konusuyla üçüncü oturumda annelere bağışıklık sistemi ve bağışıklık sisteminin nasıl destekleneceği hakkında önemli bilgiler paylaştı.

 Weebaby’den anne sütü hakkında bilinmesi gerekenler

Bebeğinizin her adımında yanında olan Weebaby sponsorluğunda gerçekleşen dördüncü oturumda Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Hande Namal Türkyılmaz “Evde Vakit Geçirdiğimiz Dönemde Bebeğini Anne Sütü İle Besleyen Annelerin Dikkat Etmesi Gereken Noktalar” başlığına dikkat çekerek canlı yayında anneleri bu önemli konuda bilgilendirdi.

Annelerden Canlı Yayına Büyük İlgi

Canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan birçok konuda bilgi sahibi oldu.