#EVDE 11
28 OCAK 2021

#EVDE 11
28 OCAK 2021

Parents Anne Buluşmaları evde

Parents Dergisi, canlı yayınla anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları otuz sekizinci durağında canlı yayınla evde gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın otuz sekizinci durağında 28 Ocak 2021 tarihinde Influencer Ece Kumkale (@hassasanne) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan proje bu kez evde kal kampanyası dahilinde blogger anneler ve değerli uzmanları canlı yayınla annelerle buluşturdu.

Aptamil’den çocukları hayata hazırlamanın yolları

Etkinliğin ilk oturumu annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil (@ilkadimlarim) sponsorluğunda “Bugünlerde Bebek Beslenmesi ve Bağışıklığın Önemi” konulu söyleşiyle başladı.  Diyetisyen Beste Taşkın konu ile ilgili önemli bilgileri canlı yayında annelere aktarırken, merak edilen soruları yanıtladı.

Ekokimya’da organik temizlik nasıl olmalı

Etkinliğimizin ikinci oturumunda kimyasal temizlik malzemeleri yerine organik temizlik ürünlerinin bize yararlarının etkisi için Ekokimya Üretim ve Ar-Ge Müdürü Filiz Arıkan ile ‘’Dikkat! Evde Bebek Var. Zararlı Kimyasallar Giremez.’’ hakkında merak ettiğimiz sorularımızı yönlendirdik.

Annelerden canlı yayına büyük ilgi

Ünlü blogger Saygı Tatar Boy (@evimvebebegim)’nde katıldığı, canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan birçok konuda bilgi sahibi oldu.