#EVDE 12
25 ŞUBAT 2021

#EVDE 12
25 ŞUBAT 2021

Parents Anne Buluşmaları evde

Parents Dergisi, canlı yayınla anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları otuz dokuzuncu durağında canlı yayınla evde gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın otuz dokuzuncu durağında 25 Şubat 2021 tarihinde Influencer Ece Kumkale (@hassasanne) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan proje bu kez evde kal kampanyası dahilinde blogger anneler ve değerli uzmanları canlı yayınla annelerle buluşturdu.

Aptamil’den çocukları hayata hazırlamanın yolları

Etkinliğin ilk oturumu annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil (@ilkadimlarim) sponsorluğunda “Bebek Beslenmesinde Doğru Bilinen Yanlışlar” konulu söyleşiyle başladı.  Diyetisyen Beste Taşkın konu ile ilgili önemli bilgileri canlı yayında annelere aktarırken, merak edilen soruları yanıtladı.

Yaşam Bankası ‘nda kordon kanının önemi

Etkinliğimizin ikinci oturumunda kordon bağının önemi hakkında bilmediğimiz önemli noktaları İstanbul Bölge Sorumlusu Öyküm Melek Kesgül’e yönlendirerek ‘’Kordon Kanı Neden Önemli’’ hakkında konuştuk.

Annelerden canlı yayına büyük ilgi

Ünlü blogger Esra Tuğçe Gülebay (@tugceslife)’nde katıldığı, canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan birçok konuda bilgi sahibi oldu.