#EVDE 2
28 NİSAN 2020

#EVDE 2
28 NİSAN 2020

Parents Anne Buluşmaları evde

Parents Dergisi, canlı yayınla anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları yirmi dokuzuncu durağında canlı yayınla evde gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın yirmi sekizincisi 28 Nisan 2020 tarihinde Blogger Ayşenur Parlak (@@aysenurparlak) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan proje bu kez evde kal kampanyası dahilinde blogger anneler ve değerli uzmanları canlı yayınla annelerle buluşturdu.

Aptamil’den çocukları hayata hazırlamanın yolları

Etkinliğin ilk oturumu annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil sponsorluğunda “Bugünlerde Bebek Beslenmesi ve Bağışıklığın Önemi” konulu söyleşiyle başladı.  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Elif Erdem Özcan konu ile ilgili önemli bilgileri canlı yayında annelere aktarırken, merak edilen soruları yanıtladı. 

Otribebe’den hep rahat nefes

Bebeklerin her zaman rahat nefes almasını amaç edinen Otribebe sponsorluğunda gerçekleşen ikinci oturumda Pedagog Gözde Erdoğan Şahenk, Bebeklik döneminde sağlıklı uyku alışkanlığı ve ebeveynlerin dikkat etmesi gereken noktalar konusunda değindi. Aktardığı ebeveynlere önemli bilgiler aktaran Gözde Erdoğan Şahenk annelerden gelen soruları yanıtlayarak merak edilen bilgileri annelere aktardı.

Annelerden Canlı Yayına Büyük İlgi

Ünlü bloggerlar Ece Kumkale (@hassasanne) ve Melek İçmeli (@melekicmeli)’nin de katıldığı, canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan birçok konuda bilgi sahibi oldu.