#EVDE 3
29 MAYIS 2020

#EVDE 3
29 MAYIS 2020

Parents Anne Buluşmaları evde

Parents Dergisi, canlı yayınla anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları otuzuncu durağında canlı yayınla evde gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın otuzuncusu 29 Mayıs 2020 tarihinde Blogger Ayşegül Bayındır (@aysegullbayindir_) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan proje bu kez evde kal kampanyası dahilinde blogger anneler ve değerli uzmanları canlı yayınla annelerle buluşturdu.

Aptamil’den çocukları hayata hazırlamanın yolları

Etkinliğin ilk oturumu annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil (@ilkadimlarim) sponsorluğunda “Bugünlerde Bebek Beslenmesi ve Bağışıklığın Önemi” konulu söyleşiyle başladı.  Diyetisyen Büşra Evli konu ile ilgili önemli bilgileri canlı yayında annelere aktarırken, merak edilen soruları yanıtladı.

Otribebe’den hep rahat nefes

Bebeklerin her zaman rahat nefes almasını amaç edinen Otribebe (@otribebe) sponsorluğunda gerçekleşen ikinci oturumda Op. Dr. Zahide Küçük, doğum öncesi ve sonrası anne ve anne adaylarına nefes aldıracak bilgiler verdi. Önemli bilgiler aktaran Op. Dr. Zahide Küçük annelerden gelen soruları yanıtlayarak merak edilen bilgileri annelere aktardı.

Ugreenclean ile sağlıklı temizlik

Evde temizlik için organik ve sağlıklı temizlik ürünleri geliştiren Ugreenclean (@ugreenclean) sponsorluğunda Bebeklerde Sağlıklı Temizlik başlıklı bir oturum gerçekleşti. Oturumda Ar-Ge Şefi Filiz Sürmeli anneleri bilgilendirdi ve soruları yanıtladı.

Voonka ile güçlü bağışıklık

Son dönemlerde özellikle dikkat etmemiz gereken konulardan biri olan bağışıklık konusunda bir oturuma sponsor olan Voonka (@voonka) da yayınımıza değer katan markalardan biriydi. Oturumda Dr. Neslihan Aktaş, güçlü bağışıklık sistemi ile mevsim geçişlerinden etkilenmemenin yollarından bahsetti.

Annelerden canlı yayına büyük ilgi

Ünlü bloggerlar Ece Kumkale (@hassasanne), Amine Kamburoğlu (@bohemother) ve Begüm Turan (@begumturan)’ın da katıldığı, canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan birçok konuda bilgi sahibi oldu.