#EVDE 4
30 HAZİRAN 2020

#EVDE 4
30 HAZİRAN 2020

Parents Anne Buluşmaları evde

Parents Dergisi, canlı yayınla anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları otuz birinci durağında canlı yayınla evde gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın otuzuncusu 30 Haziran 2020 tarihinde Blogger Melek Karaca Hayta (@melekkhayta) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan proje bu kez evde kal kampanyası dahilinde blogger anneler ve değerli uzmanları canlı yayınla annelerle buluşturdu.

Aptamil’den çocukları hayata hazırlamanın yolları

Etkinliğin ilk oturumu annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil (@ilkadimlarim) sponsorluğunda “Bugünlerde Bebek Beslenmesi ve Bağışıklığın Önemi” konulu söyleşiyle başladı.  Diyetisyen Beste Taşkın konu ile ilgili önemli bilgileri canlı yayında annelere aktarırken, merak edilen soruları yanıtladı.

Otribebe’den hep rahat nefes

Bebeklerin her zaman rahat nefes almasını amaç edinen Otribebe (@otribebe) sponsorluğunda gerçekleşen ikinci oturumda ”Çocuk Sağlığı Hastalıkları” konusunda uzmanlık yapan Elif Pınar Çakır (@guncel_anne) , bebeklerinizin rahat nefes almasını sağlayacak ipuçlarını annelere aktardı.

Baybay Night’tan uykunun çocuk sağlığında önemi

Çocuklarınızın ve sizin iyi bir uyku uyuyabilmenizi hedefleyen BayBay Night (@saglikliyarinlar) sponsorluğunda gerçekleşen üçüncü oturumda Fonksiyonel Tıp Hekimi Dr. Murat Keklikoğlu (@mkeklikoglu), Uykunun Çocuk Sağlığı ve Aile Dinamikleri için Önemi konusunda bilgileri aktardı.

Annelerden canlı yayına büyük ilgi

Ünlü bloggerlar Ece Kumkale (@hassasanne), Melek Hayta (@melekkhayta) ve Gülşah Gemici (@gulsahgemicii)’nde katıldığı, canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan birçok konuda bilgi sahibi oldu.