#EVDE 7
30 EYLÜL 2020

#EVDE 7
30 EYLÜL 2020

Parents Anne Buluşmaları evde

Parents Dergisi, canlı yayınla anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları otuz dördüncü durağında canlı yayınla evde gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın otuz dördüncü 30 Eylül 2020 tarihinde Influencer Enise Yılmaz (@eniselives) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan proje bu kez evde kal kampanyası dahilinde influencer anneler ve değerli uzmanları canlı yayınla annelerle buluşturdu.

Aptamil’den çocukları hayata hazırlamanın yolları

Etkinliğin ilk oturumu annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil (@ilkadimlarim) sponsorluğunda “Bugünlerde Bebek Beslenmesi ve Bağışıklığın Önemi” konulu söyleşiyle başladı.  Diyetisyen Beste Taşkın konu ile ilgili önemli bilgileri canlı yayında annelere aktarırken, merak edilen soruları yanıtladı.

 

Baybay Night’tan uykunun çocuk sağlığında önemi

Çocuklarınızın ve sizin iyi bir uyku uyuyabilmenizi hedefleyen BayBay Night (@saglikliyarinlar) sponsorluğunda gerçekleşen ikinci oturumda Fonksiyonel Tıp Hekimi Dr. Murat Keklikoğlu (@mkeklikoglu), Yaz Döneminde Çocuklarda Uyku Düzeni konusunda bilgileri aktardı.

 

Aksu Vital’den çocuk bağışıklığının önemi

Çocuklarınızın pandemi dönemine kara mürver ile bağışıklığını korumayı hedefleyen Sambucus Kids sponsorluğunda gerçekleşen üçüncü oturumunda Aksu Vital Marka Yöneticisi Özlem Balkan Manap ile Pandemide Çocuk Bağışıklığı konusu hakkında konuşuldu.

 

Uçan Balık Yayınları’dan çocuklar için erken yaşta kitap seçiminin önemi

Çocuklarınız için erken yaşta doğru kitapları seçebilmeyi hedefleyen Erken Öğrenme Yayın Koordinatörü Uzman Şenay Erdem ile Erken Çocukluk Eğitiminde Kitap Seçiminin Önemi hakkında konuşuldu.

 

Annelerden canlı yayına büyük ilgi

Ünlü influencer Ece Kumkale (@hassasanne), Kadriye Altınbaşak(@mutfakta_bebek_var) ve Melek İçmeli Öğüt (@melekicmeli)  ‘nin de katıldığı, canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan birçok konuda bilgi sahibi oldu.