#EVDE 9
26 KASIM 2020

#EVDE 9
26 KASIM 2020

Parents Anne Buluşmaları evde

Parents Dergisi, canlı yayınla anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları otuz altıncı durağında canlı yayınla evde gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın otuz üçüncüsü 26 Kasım 2020 tarihinde Influencer Serap Melek Kılıç (@pedagoganne) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan proje bu kez evde kal kampanyası dahilinde blogger anneler ve değerli uzmanları canlı yayınla annelerle buluşturdu.

Aptamil’den çocukları hayata hazırlamanın yolları

Etkinliğin ilk oturumu annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil (@ilkadimlarim) sponsorluğunda “Bugünlerde Bebek Beslenmesi ve Bağışıklığın Önemi” konulu söyleşiyle başladı.  Diyetisyen Beste Taşkın konu ile ilgili önemli bilgileri canlı yayında annelere aktarırken, merak edilen soruları yanıtladı.

Otribebe’den bebeklerinizin temiz burunları

Bebeklerinizin burunlarının temizliğini ele aldığımız bu konuda bizlere eşlik eden Otribebe (@otribebe) sponsorluğunda ‘’Bebeklerin Burnu Tıkandığında Ne Yapmalı?’’ hakkında sorularımızı canlı yayından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Bekir Çakmak (@dr.bekircakmak) ‘a yönelttik ve cevaplarımızı aldık.

Baybay Night’tan uykunun çocuk sağlığında önemi

Çocuklarınızın ve sizin iyi bir uyku uyuyabilmenizi hedefleyen BayBay Night (@saglikliyarinlar) sponsorluğunda gerçekleşen üçüncü oturumda Fonksiyonel Tıp Hekimi Dr. Murat Keklikoğlu (@mkeklikoglu), Okul ve Kış Döneminde Çocuklarda Uyku Düzeni konusunda bilgileri aktardı.

WaterWipes ile Bebeklerde Cilt Sağlığı
Bebeklerin cildinde ki hassaslık annelerin en hassas konusu olduğu için siz annelerin tercihi Water Wipes (@waterwipesturkey) ile Premature, Hassas ve Alerjik Bebeklerde Cilt Sağlığı hakkında sorulan soruları Bebek Hemşiresi Esra Ertuğrul yanıtladı.

Yoorbit oturumunda ise

Anneler, bebek-çocuk ürünlerini Yoorbit’te puanlamaya yönlendirildi. Hemen Yoorbit’i indirip; bebekleri için yüzlerce ürün arasından en iyileri keşfetti!

Annelerden canlı yayına büyük ilgi

Ünlü blogger Melek Hayta (@melekkhayta), Buket Özyer (@buketozyer), Ceren Demir (@nimostyloblog)  ve Ece Kumkale (@hassasanne)’nda katıldığı, canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan birçok konuda bilgi sahibi oldu.