Hilltown AVM
21 Kasım 2018

Hilltown AVM
21 Kasım 2018

Parents Anne Buluşmaları Hilltown AVM’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları on üçüncü durağında Hilltown AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın on üçüncüsü 21 Kasım 2018 tarihinde Hilltown AVM’de gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Wee Baby bebeği anne sütüyle beslemeyi sürdürme konusunda bilgilendirdi

“Akıllı tercihler, mutlu bebekler” diyerek anneler ve bebeklerinin çeşitli ihtiyaçlarına çözümler sunan Wee Baby, ilk oturumda anneleri, bebeği anne sütüyle beslemeyi sürdürme konusunda bilinçlendirmek için Blogger Pınar Dönmez (@pinardonmez_) ve Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzm. Dr. Hande Namal Türkyılmaz’ı bir araya getirdi. Dr. Türkyılmaz annelerin anne sütü ve emzirme hakkında merak ettiği sorularını yanıtladı, anne sütünün bebeğe katkılarından, göğüs pompası, biberon ve emzik kullanımından bahsetti.

Aptamil bağışıklık ve bebek beslenmesine dikkat çekti

Etkinliğin ikinci oturumu anne sütünün bağışıklık ve bebek beslenmesi üzerindeki önemli rolünü vurgulayan Aptamil sponsorluğunda gerçekleşti. Blogger Esra Ertuğrul (@bebeimgeliyor) ve Beslenme Ve Diyet Uzmanı Işıl Doğangün’ün buluştuğu sohbette, Dr. Doğangün bebeklerin beslenme düzenini, beslenme ve bağışıklık ilişkisini, bağışıklığı desteklemenin yollarını anlattı.

Probar Multikids probiyotikler, vitaminler ve minerallerin önemini belirtti

İçerdiği mineral, vitamin ve probiyotiklerle sağlığımızı doğal yollardan koruyan ve bağışıklığımızı destekleyen Probar Multikids sponsorluğunda gerçekleşen üçüncü oturumda Blogger Kadriye Altınbaşak (@mutfakta_bebek_var), Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzm. Dr. Cihan Avaroğlu’na probiyotikler hakkında sorular sordu. Katılımcıların da sorularını yönelttiği bilgilendirici oturumda Dr. Avaroğlu, probiyotiklerin sağlığımıza ve bağışıklığımıza olan faydalarına, okul döneminde probiyotiklerin önemine değindi.

VM Medical Park Pendik Hastanesi hamilelik sonrası anne beslenmesini anlattı

 Uzman hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile herkes için ayrıcalıklı sağlık hizmeti sunan VM Medical Park Pendik Hastanesi etkinliğin dördüncü oturumuna sponsor oldu. Blogger Ece Dündar (@40kilonasilgider)’in hamilelik sonrası anne beslenmesi ile ilgili sorduğu soruları, Diyet Uzmanı Dyt. Gamze Ekinci yanıtladı. Dr. Ekinci, hamilelik sonrası beslenmede dikkat edilmesi gerekenleri vurguladı.

 

Woolnat çok merak edilen merino yün hakkında bilgiler verdi

Etkinliğin son oturumu, üstün kalite işçilik ve titizlik ile sağlıklı ve doğal kıyafetler üreten Woolnat sponsorluğunda gerçekleşti. Merino yünün avantajlarının dikkat çektiği sohbette, Blogger Ece Kumkale (@hassasanne) ve Marka Yöneticisi Barış Topluoğlu buluştu.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Hilltown AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar.