KALE OUTLET CENTER
19 EKİM 2019

KALE OUTLET CENTER
19 EKİM 2019

Parents Anne Buluşmaları Kale Outlet Center’da

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları yirmi üçüncü durağında Kale Outlet Center’da gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın yirmi üçüncüsü 19 Ekim 2019 tarihinde Kale Outlet Center’da gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler ile hamilelik kilolarından kurtulmanın yolları

Kemik iliği naklinde öncü olan deneyimli hekim kadrosu ve uluslararası kalite standartları ile hizmet veren Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler sponsorluğunda başlayan etkinliğin ilk oturumunda Blogger Senem Uysal (@to_be_semy) ve Uzm. Dyt. Gözdenur Çavuş Uka bir araya geldi. Sn. Uka hem hamilelik kilolarından kurtulmanın yollarını anlattı hem de emzirme döneminde doğru bilinen yanlışlara değinerek beslenme önerilerinde bulundu.

Aptamil’den bebeğinizin bağışıklık sistemini nasıl destekleyeceğinize dair önemli ipuçları

Etkinliğin ikinci oturumu, bebeklerin bağışıklık sistemine dikkat çeken Aptamil sponsorluğunda devam etti. Blogger Kadriye Altınbaşak (@mutfakta_bebek_var) ve Diyet Uzmanı Gülce Onur’un buluştuğu sohbette, bebeklerde bağışıklık sisteminin önemi, anne sütünün bağışıklık sistemi üzerindeki rolü ve bağışıklığı güçlendirmenin yolları konularına dikkat çekildi.

Nest&Rest dijital beslenmeyi anlattı

Çocuk atölyeleri, parti organizasyonları, ebeveyn seminerleri gibi hizmetleri bulunan Nest & Rest sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğin son oturumunda, Blogger Amine Kamburoğlu (@bohemother) ve Nest&Rest Atölye’den Birsu Şentürk bir araya geldi. Oturumda, teknoloji ve ekranların doğru kullanımı, çocuklar için doğru ekran süresi, teknoloji bağımlılığı ve bilgisayar oyunları gibi konularda pratik bilgiler paylaşıldı.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Kale Outlet Center’ın sıcak ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar. Dijital Yıldızlar ekibi tarafından çocuklar için düzenlenen algoritma ve kodlama atölyeleri ise etkinliğe ayrı bir renk kattı.