KOZZY AVM
15 HAZİRAN 2019

KOZZY AVM
15 HAZİRAN 2019

Parents Anne Buluşmaları Kozzy AVM’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları on dokuzuncu durağında Kozzy AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın on dokuzuncusu 15 Haziran 2019 tarihinde Kozzy AVM’de gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Aptamil bağışıklık ve bebek beslenmesine dikkat çekti

Etkinliğin ilk oturumu anne sütünün bağışıklık ve bebek beslenmesi üzerindeki önemli rolünü vurgulayan Aptamil sponsorluğunda gerçekleşti. Blogger Buket Özyer (@buketozyer) ve Beslenme Ve Diyet Uzmanı Işıl Doğangün’ün buluştuğu sohbette, Dr. Doğangün bebeklerin beslenme düzenini, beslenme ve bağışıklık ilişkisini, bağışıklığı desteklemenin yollarını anlattı.

Bambino biberon seçerken dikkat edilmesi gerekenleri anlattı

Sağlıklı bebekler ve mutlu anneler için “Her yeni doğan bebek yeni bir dünya” düşüncesini benimseyen ve 50. yılını geride bırakan Bambino etkinliğin ikinci oturumuna sponsor oldu. Blogger Melek İçmeli (@melekicmeli)’nin biberon seçerken dikkat edilmesi gerekenler hakkındaki sorularını Uzm. Dr. Hande Namal Türkyılmaz yanıtladı.

 KindyROO 0-3 yaşın önemini vurguladı

0-6 yaş arası çocukların fiziksel, nörolojik, bilişsel, sosyal ve duygusal becerilerini geliştiren ve çocukların ebeveyn ile birlikte eğlenerek öğrenmesini destekleyen gelişim programı olan KindyROO’nun sponsorluğundaki üçüncü oturum, Blogger Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt) ve KindyROO Marka Direktörü Zeynep Güney İbrişim’in katılımıyla gerçekleşti.

Alerji İle Yaşam Derneği modern çağın salgını alerjiye dikkat çekti

Etkinliğin son oturumuna başta çocuklar olmak üzere tüm alerji hastalarının hayat kalitesini arttıracak proje ve faaliyetler geliştirmeyi amaçlayan Alerji İle Yaşam Derneği sponsor oldu. Blogger Ece Kumkale (@hassasanne)’nin alerji belirtileri, çocuklarda en sık görülen alerjik hastalıklar, besin alerjisinin teşhisi başlıklarındaki sorularını Alerji İle Yaşam Derneği Başkanı Özlem Ceylan yanıtladı. Sn. Ceylan, alerjik çocuk sahibi ailelere önerilerde bulundu.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Kozzy AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar.