MALTEPE PARK
14 KASIM 2017

MALTEPE PARK
14 KASIM 2017

Parents Anne Buluşmaları Maltepe Park’ta

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları ikinci durağında Maltepe Park AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın ikincisi 14 Kasım 2017 tarihinde geniş bir katılımla Maltepe Park AVM’de gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Bactoblis solunum yolu hastalıklarına dikkat çekti

Programda ilk oturum Bactoblis’in sponsorluğunda ve Çocuk Gelişimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt (@uzm_ozgeselcukbozkurt) moderatörlüğünde gerçekleşti. Bozkurt, oturumda solunum yolu hastalıklarından korunmada ve bu hastalıkları yenmede ağızdan alınan probiyotiklerin önemi üzerine sorular sordu Farmakolog Dr. Ergun Ger ayrıntılı bir şekilde cevapladı.

Arnica çocukları mikroplardan nasıl korunacağını anlattı

İkinci oturumda blogger Tuğba Başyiğit Babaoğlu (@dinamikanne) Arnica sponsorluğunda, Medical Park Bahçelievler Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Gülgün Dilek Arman’a çocukları evde mikroplardan korumanın yolları ile ilgili sorular sordu.

Wee Baby emzirme hakkında bilgilendirdi

Katılımcılar arasında emziren annelerin yoğunlukta olduğu programda Wee Baby anneleri emzirme konusunda bilinçlendirmek için kendisi de emziren bir anne olan blogger Melek İçmeli (@melekicmeli) ve Bahçeci Tüp Merkezi’nden Op. Dr. Müstecep Kavrut’u bir araya getirdi. Dr. Kavrut annelerin emzirme hakkında merak ettiği sorularını yanıtladı.

İmunol’den bağışıklık sistemini güçlendirmede doğal öneriler

Maltepe Park AVM’deki etkinliğin üçüncü oturumu İmunol sponsorluğunda gerçekleşti. Blogger Saadet Algan’ın (@saadetalgan) çocuklarda bağışıklık sisteminin doğal yollarla nasıl geliştirilebileceği üzerine sorularını Ürün Müdürü Tevfik Özbir yanıtladı.

Sebamed bebek cildine dikkat çekti

Programın son oturumunda ise blogger İlknur Yalçın (@zamaneannesi) Omega Pharma Medikal Danışmanı Dr. Orkan Karaca’ya bebek cildine uygun ürün kullanımına dair sorular sordu. Dr. Karaca geniş deneyimleriyle aynı zamanda dinleyici annelerin de sorularını yanıtladı.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Maltepe Park AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki standlarında ürünleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar.