NEOMARİN AVM
18 OCAK 2020

NEOMARİN AVM
18 OCAK 2020

Parents Anne Buluşmaları Neomarin AVM’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları yirmi altıncı durağında Neomarin AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın yirmi altıncı 18 Ocak 2020 tarihinde Neomarin AVM’de Blogger Ece Kumkale (@hassasanne) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Otribebe’den hep rahat nefes

Etkinliğin ilk oturumu, bebeklerin her zaman rahat nefes almasını amaç edinen Otribebe sponsorluğunda. Blogger Pelin Göneçli Özcan (@pelinozcannnn) ve Pedagog Tansu Oskay’ın buluştuğu sohbette, bebeklerde burun tıkanıklığı sorunlarında nefes aldıran bilgiler ele alındı.

Aptamil’den çocukları hayata hazırlamanın yolları

Etkinlik annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil sponsorluğunda ikinci oturum ile devam etti. Bebek beslenmesinde doğru bilinen yanlışlara dikkat çektiği sohbette, Blogger Özge Mustafa Yıldız (@ozgemustafayildiz) ve Beslenme ve Diyet Uzmanı Işıl Doğangün buluştu. 

Nest&Rest dijital beslenmeyi anlattı

Çocuk atölyeleri, parti organizasyonları, ebeveyn seminerleri gibi hizmetleri bulunan Nest & Rest sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğin son oturumunda, Blogger Ece Kumkale (@hassasanne) ve Nest&Rest Atölye’den Birsu Şentürk bir araya geldi. Oturumda, teknoloji ve ekranların doğru kullanımı, çocuklar için doğru ekran süresi, teknoloji bağımlılığı ve bilgisayar oyunları gibi konularda pratik bilgiler paylaşıldı.

İkramlar ve hediyeler

Neomarin AVM’nin sıcak ev sahipliğinde, gün boyu etkinlik alanındaki stantlarda ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalara gösterilen yoğun ilginin yanı sıra, Dijital Yıldızlar ekibi tarafından çocuklar için düzenlenen algoritma ve kodlama atölyeleri ise etkinliğe ayrı bir renk kattı.