PALLADIUM
24 OCAK 2018

PALLADIUM
24 OCAK 2018

Parents Anne Buluşmaları Palladium’da

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları dördüncü durağında Palladium AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın dördüncüsü 24 Ocak 2018 tarihinde Palladium AVM’de gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

EFA çocuklarda doğru beslenme üzerine önemli bilgiler verdi

Balık yağı ürünleri geliştiren Sifar programın ilk oturumuna EFA ürünleri ile sponsor oldu. Blogger Gözde Biber (@hemfithemanne) çocuklarda doğru beslenme ile ilgili önemli noktalara dikkat çeken sorular sordu, Diyetisyen Sena Yazıcı detaylı olarak yanıtladı.

KVA Çocuk’tan güzel hayaller kurduran öneriler

Palladium AVM’deki etkinliğin ikinci oturumu KVA Çocuk Yayınları sponsorluğunda gerçekleşti. Blogger Melek İçmeli (@melekicmeli)’nin “Büyümenin getirdiği sorunlar ve hayallerin peşinden gitmek” başlığındaki sorularını “Zürafa Pupa” ve “Şans” kitaplarının yazarı Zeynep Birsin yanıtladı.

Arnica çocukları mikroplardan nasıl korunacağını anlattı

Üçüncü oturumda Hamile Eğitmeni Esra Ertuğrul (@bebeimgeliyor) Arnica sponsorluğunda, Medical Park Bahçelievler Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Gülgün Dilek Arman’a çocukları evde mikroplardan korumanın yolları ile ilgili sorular sordu. Katılımcıların sorularını da yanıtlayan Dr. Dilek ile çok keyifli bir sohbet gerçekleşti.

Sebamed bebek cildine dikkat çekti

Programın dördüncü oturumunda Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt) Omega Pharma Medikal Danışmanı Dr. Orkan Karaca’ya bebek cildine uygun ürün kullanımına dair sorular sordu. Dr. Karaca geniş deneyimleriyle aynı zamanda dinleyici annelerin de sorularını yanıtladı.

Wee Baby emzirme hakkında bilgilendirdi

Wee Baby anneleri emzirme konusunda bilinçlendirmek için blogger Saadet Algan (@saadetalgan) ve Bahçeci Tüp Merkezi’nden Op. Dr. Müstecep Kavrut’u bir araya getirdi. Dr. Kavrut annelerin emzirme hakkında merak ettiği sorularını yanıtladı.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Palladium AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki standlarında ürünleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar.