STARCITY OUTLET
7 MART 2020

STARCITY OUTLET
7 MART 2020

Parents Anne Buluşmaları Starcity Outlet’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları yirmi yedinci durağında Starcity Outlet’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın yirmi yedincisi 7 Mart 2020 tarihinde Starcity Outlet’de Blogger Ece Kumkale (@hassasanne) moderatörlüğünde gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Otribebe’den hep rahat nefes

Etkinliğin ilk oturumu, bebeklerin her zaman rahat nefes almasını amaç edinen Otribebe sponsorluğunda. Ece Kumkale (@hassasanne), Kadın Doğum Uzmanı Erhan Karaalp ve Bebek Hemşiresi, Emzirme Danışmanı ve İlk Yardım Uzmanı Betül Bağçeci’nin buluştuğu sohbette, hamilelik süreci ve doğum hazırlıkları ve yeni doğan döneminde yaşanabilecek burun tıkanıklığına doğal çözümler konusunda değindi.

Aptamil’den çocukları hayata hazırlamanın yolları

Etkinlik annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil sponsorluğunda ikinci oturum ile devam etti. Çocuklarımızı hayata nasıl hazırlayabiliriz konulu söyleşide, Blogger Saygı Tatar Boy (@evimvebebegim) ve Uzman Psikolog Ezgi Eyüboğlu buluştu. 

 Nest&Rest dijital beslenmeyi anlattı

Çocuk atölyeleri, parti organizasyonları, ebeveyn seminerleri gibi hizmetleri bulunan Nest & Rest sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğin son oturumunda, Berna Mutlu Aytekin (@bernamutluaytekin) ve Nest&Rest Atölye’den Birsu Şentürk bir araya geldi. Oturumda, teknoloji ve ekranların doğru kullanımı, çocuklar için doğru ekran süresi, teknoloji bağımlılığı ve bilgisayar oyunları gibi konularda pratik bilgiler paylaşıldı.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Starcity Outlet’in sıcak ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalara gösterilen yoğun ilginin yanı sıra, Dijital Yıldızlar ekibi tarafından çocuklar için düzenlenen algoritma ve kodlama atölyeleri ise etkinliğe ayrı bir renk kattı.