VENEZIA
18 TEMMUZ 2018

VENEZIA
18 TEMMUZ 2018

Parents Anne Buluşmaları Venezia Mega Outlet AVM’de

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları dokuzuncu durağında Venezia Mega Outlet AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın dokuzuncusu 18 Temmuz 2018 tarihinde Venezia Mega Outlet AVM’de gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan projede blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yönelttiler.

Arnica çocukların mikroplardan nasıl korunacağını anlattı

Etkinliğin ilk oturumda Blogger Tansu Avcı (@psk.tansuavci) Arnica sponsorluğunda, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Cem Yardımcı’ya çocukları evde mikroplardan korumanın yolları ile ilgili sorular sordu. Katılımcıların sorularını da yanıtlayan Dr. Yardımcı ile çok keyifli bir sohbet gerçekleşti. 

Wee Baby emzirme hakkında bilgilendirdi

Anneler ve bebeklerinin çeşitli ihtiyaçlarına çözümler sunan Wee Baby, ikinci oturumda anneleri emzirme konusunda bilinçlendirmek için Blogger Pelin Özcan (@pelinozcannnn) ve Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Arzu Özgeneci Öngün’ü bir araya getirdi. Dr. Öngün annelerin emzirme hakkında merak ettiği sorularını yanıtladı, anne sütünün faydalarından, emziren annelerin nasıl beslenmesi gerektiğinden ve doğum sonrası alınan kiloların nasıl verileceğinden bahsetti.

Tedi İçecek çocuklar için güvenilir içeceğin önemini vurguladı

Etkinliğin üçüncü oturumuna sağlık, mutluluk ve eğlenceyi ürünlerine sığdıran Tedi İçecek sponsor oldu. Blogger Nur Parlak (@pembekurdeleli) çocuklar için güvenilir içeceğin nasıl olması gerektiği hakkında sorular sordu, Tedi İçecek Satış Ve Ticari Operasyonlar Müdürü Burak Özçam yanıtladı. Lifli içeceklerin faydaları, cam ve pet şişeler arasındaki farklar, koruyucusuz içecekler konularına değinen Sn. Özçam, su içme alışkanlığı olmayan çocuklara bu alışkanlığın nasıl kazandırabileceğini de anlattı.

Yaşam Bankası’ndan hayat kurtaran kordon kanı hakkında önemli bilgiler

Etkinliğin son oturumu ise Yaşam Bankası sponsorluğunda gerçekleşti. Blogger Özge Yazıcı (@ozgeeeyazici)’nın “Kordon Kanı Neden Bu Kadar Önemli?” başlığındaki sorularını Yaşam Bankası Satış Ve Pazarlama Müdürü Serdar Burku yanıtladı. 

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Venezia Mega Outlet AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediyeler dağıttılar.